Stojánek pro dětské kolo Kubike 16

Typ
pod rám

Pasuje, vyhovuje:-)

• , zakoupeno v Neobyčejně

Doporučuji před montáží nahlédnout do návodu, ať nepřemýšlíte (tak jako já), na co je ta černá páska. Já se nepodíval a hned jsem odřel lak na rámu kola.

• Barva

Barva
černé
Materiál
hliníkové
Typ
pod rám

Stojánek pro dětské kolo Kubikes 14 MTB

Pouze pro kola Kubikes 14 mtb! Díky stojánku dítě neháže kolo na zem a není poničený lak na rámu či jiné části kola.

Nářadi pro přidělání tohoto stojánku najdete zde.

Prosím nepište nám, zda stojánek pasuje i na jiná kola, nezkoušeli jsme to, jsou dodávané přímo pro Kubikes 14 MTB a nechceme, abyste nám zboží zbytečně vraceli nebo si poničili vlastní kolo, děkujeme za pochopení.

Pasuje, vyhovuje:-)

• Barva

• Snadna montaz
    • Kolo dobre drzi
    • Nastavi vysky
    • Pro divku dost vysoka tuhost pruziny
  • , zakoupeno v Neobyčejně

• dítě samo nemá šanci nožičkou stojánek vrátit zpátky do výchozí pozice. Sklopit lze snadno, ale návrat zpět jde hodně ztuha i dospělákovi. Takže bohužel stojánek dítě nepoužívá.